Endüstri

Uygulamalar
< Geri Dön

UYGULAMALAR

Gemi

Son yıllarda gemicilik sektörü ciddi gelişmeler kaydetmiştir. Bu sektörün çok hızlı bir şekilde büyümesi bazı gerçekleri ön plana çıkarmıştır. Özellikle çevreye karşı duymak zorunda olduğumuz sorumluluk, gemi atıklarının çok düzenli bir şekilde işlenmesi gerçeğini ortaya koymaktadır. Gemilerde kritik önem arz eden atık sıvı uygulamalarının en optimum olması için VERDERAIR hava diyaframlı pompaların kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu pompalar ile gemilerde olması gereken ideal şartlar sağlanmaktadır.

VERDERAIR  pompalar  ile; tank ve bilge drenajı, gemi temizleme, yağ ayırma ve deniz suyu pompalama işlemleri yukarıda belirttiğimiz amaçlara uygun olarak çok verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Bu uygulamaların yanında, gemilerdeki hidrofor ihtiyaçları için  LOWARA' nın tatlı ve tuzlu su hidroforları kullanılmaktadır. Bu hidroforlar, birçok gemide sorunsuz çalışmakta olup, işletmeciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. GM-SV serisi hidroforlar paslanmaz çelik pompaları ile, titreşimsiz ve gürültüsüz bir şekilde çalışmaktadır. Bu özellikleri ile gemilerde istenen konforun sağlanmasında büyük rol oynarlar.